Příslušenství

Stínící plachty se kotví buď na fasádu domu nebo ke sloupku. Sloupky se upevňují na kotvy, které je nutné buď zabetonovat do malé betonové patky nebo přivrtat a přišroubovat k pevnému podkladu, například k betonové terase.

SLOUPKY

Sloupky jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku a lze na ně upnout až 2 plachty, které je možné s pomocí posuvného mechanismu naklánět a polohovat. Standardní výška sloupku je 260 cm. Za příplatek jsou k dispozici i sloupky lakované na černou či bílou barvu a sloupky o výšce 300 cm

FASÁDNÍ KOTVA FIX

Na fasádu lze kotvit plachtu s pomocí jednoduchého oka s držákem na fixaci lanka.

FASÁDNÍ KOTVA S POSUVEM

Alternativou k fixní fasádní kotvě je profil o výšce 160 cm s posuvnou jednotkou, která umožňuje polohování plachty.

NOVINKA: světlo ETNA

Posviťte si pod plachtou! Výrobce stínících plachet Ingenua představila žhavou novinku pro letošní sezónu - přenosné a multifunkční LED světlo ETNA, které dokáže vytvořit perfektní venkovní atmosféru. Nejen, že je možné světlo ETNA upevnit téměř kamkoliv (plachta, slunečních, sloupek, stůl či židle), ale lze si vybrat i barevný tón světla. ETNA je navíc plně vodotěsná a může být použita i pro náladové osvětlení v bazénu. Na jedno nabití vydrží ETNA svítit 8-10 hodin. Balení obsahuje kromě světla i nabíječku a dálkové ovládání. Prohlédněte si video.