Slunečníky Paraflex

Pozn: Tento web se primárně věnuje stínícím plachtám. Pokud vás více zajímají slunečníky, klikněte sem.

Chcete mít stín právě tam, kde sedíte? Nebaví vás věčné posouvání posezení nebo deštníku dle toho, jak ubíhá den a s ním slunce? Pak volte slunečníky Paraflex, které jsou upevněny na pružné boční tyči a jejich unikátní a patentovaný systém umožňuje i praktické upevnění na stěnu nebo na boční rameno vedoucí k pevnému sloupku.

Slunečník je možné snadno vytáhnout a jednoduchým stisknutím tlačítka naklonit do požadované polohy. Ramena slunečníku jsou díky pantům velmi pružná a proto je možné je po otevření slunečníku snadno a rychle přesunovat. Rameno může být také lehce demontováno pro ukládání během zimy.
Vybírat lze hned z několika barev

4 barvy SOLIDUM - Acryl 250 gr/m2

Barevná škála plachet SOLIDUM

10 barev COLORUM - premiová série, Acryl 260 gr/m2

Barevná škála plachet COLORUM
Doporuceni ke tkaninam

Slunečník Paraflex Monoflex (černý slunečník)

Sestava zahrnuje sloupek (205 cm) z eloxovaného hliníku, kotvu pro upevení do betonu anebo k přivrtání k pevnému podkladu, rameno o délce 1,85 anebo 2 m a samotný slunečník, který je k dispozici hned v několika barvách, velikostech a tvarech (šestihran či čtverec).
Cena sestavy začíná na 26 488 Kč vč. DPH.

Slunečník Paraflex Wallflex (žlutý slunečník)

Kvalitní slunečník s možností upevnění na zeď je vhodný především pro balkóny a terasy. Sestava zahrnuje rameno o délce 1,85 anebo 2 m a samotný slunečník, který je k dispozici hned v několika barvách, velikostech a tvarech (šestihran či čtverec).
Cena sestavy začíná 16 940 Kč vč DPH.

Slunečník Paraflex Monoflex Nero
Slunečník Paraflex Monoflex Nero
Slunečník Paraflex Wallflex Sunflower
Slunečník Paraflex Wallflex Sunflower
Slunečník Paraflex Wallflex Lagoon čtverec
Slunečník Paraflex Wallflex Lagoon čtve